TEAMSPORT Cup

publikované 20.09.2014

Teamsport Cup 20.9.2014, Bratislava, organizátor: FA Bratislava

FK Lokomotíva - FC Budapešť (HU)                               0:2

* Náš typický prvý zápas ... Herné činnosti jednotlivcov výrazne pomalé.Kým sme sa rozmysleli, čo s loptou, už sme ju nemali. Viazla nám kombinácia a chyby v obrane umožnili súperovi dať dva góly, vyslovene darované. Tento zápas nám vôbec nevyšiel, avšak sme sa povzbudzovali, že nič nie je stratené a ak sa zlepšíme, zabojujeme a budeme hrať, čo vieme, tak ešte zamútime vodu.

FK Lokomotíva - FC Spartak Trnava                               2:0

Góly: Rácik, Kučera

* Zlepšenie prišlo hneď v ďalšom zápase. Dali sme gól zo štandardnej situácie Markusom a Alex dorazil do brány vyrazenú strelu (podobné možnosti mal aj v prvom zápase, ale pre zlý výber miesta sa k zakončeniu nedostal). Zápas bol vyrovnaný, i súper mal šance. Ustáli sme tlak a vyhrali na nulu.

FK Lokomotíva - Burgerland (AT)                                   0:3

* Ako na hojdačke kolísal i náš výkon. Treba uznať kvality súpera, ktorý sa stal nakoniec celkovým víťazom turnaja. My sme však nepredviedli optimálny výkon a vôbec sme nesťažili Rakúšanom  cestu k víťazstvu.

FK Lokomotíva - FA Bratislava                                         1:1

Gól: Mego

* Do zápasu sme šli odhodlaní napraviť si chuť a predviesť sa v lepšom svetle. Myslím, že sa nám to i podarilo. Ujali sme sa vedenia po úniku Miša a peknom zakončení. Súpera sme držali na dištanc od našej brány. Chyby sa nám však nevyhli a jednu Brunovu súper využil na vyrovnanie. Výkon je dôležitejší ako výsledok, preto si Lokotkári zaslúžili pochvalu.

FK Lokomotíva - Podunajská FA                                     3:1

Góly: Áč 3

* Oski exceloval a nasúkal pekný hetrik. Nezaostali však ani ostatní, preto sme si zaslúžene zapísali tri body. Ďalšia pochvala chalanom za peknú hru okorenenú individuálnymi akciami , prienikmi a gólmi.

FK Lokomotíva - Šala                                                           1:1

Gól: Mego

* Herná dominancia, veľa šancí, málo gólov. Tak by sa dalo v skratke zhodnotiť toto stretnutie. Je smutné nevyhrať takýto zápas, dostať gól v poslednej minúte zápasu a nakoniec skončiť na 4. mieste. Reakcia rodákov z Trnavy po zápase stojí za spomenutie, ale nie za komentovanie.

Konečné poradie:

1. Burgerland

2. FA Bratislava

3. FC Spartak Trnava

4. FK Lokomotíva Trnava

5. Šaľa

6. FC Budapešť

7. PFA Bratislava

Hodnotenie turnaja:

Organizácia a úroveň obsadenia turnaja boli na kvalitnej úrovni. Dali sme šancu všetkým nominovaným chalanom. Boli sme jediné mužstvo, ktoré točilo dve šestky, i keď nie so železnou pravidelnosťou. Len v zápasoch proti zahraničným účastníkom som bol s našou hrou nespokojný. V ostatných prevažovali pozitíva. I keď sme neobsadili medailové pozície si myslím, že sme zanechali dobrý dojem. Ďakujem všetkým za účasť a hurááááá na tréning.

Tréner

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok