Memoriál Petra Mojta U12

15.2.2015, Bánovce nad Bebravou

1. LOKY - Bánovce n./Bebravou           2:2

Góly: Áč, Mego

S výkonom v tomto zápase panuje spokojnosť. Dva krát sme prehrávali a vždy sme sa na súpera dotiahli.

2.  LOKY - GKS Tychy                        2:0

Góly: Mego, Ferenčík

Rozbiehali sme sa pomaly, ale nakoniec sme potvrdili prevahu gólmi a zaslúžene sme vyhrali.

3. LOKY - Inter BA                             1:1

Góly: Mego

Ak sme chceli  postúpiť do semifinále, nesmeli sme prehrať. K zápasu chalani pristúpili zodpovedne. Ujali sme sa vedenia a až asi 90 sekúnd pred koncom sme stratou koncentrácie dovolili súperovi vyrovnať. To mal byť varovný signál, ktorý sme nezachytili!

Po umiestnení sa na druhom mieste v skupine sme išli (aspoň sme si mysleli) bojovať o finále proti 1. Fc Slovácko.

4. LOKY - 1. Fc Slovácko                    0:10 8o|(N)

Fúúúú, aký kolotoč sme dostali, zadarmo. Pred zápasom sme sa hecovali, aby si chalani spravili radosť účasťou vo finále. Vedomí si našich schopností sme sa chceli popasovať s týmto kvalitným mužstvom. Avšak po 2 góloch v našej sieti šli hlavy dole, chalani si našli niečo v trenírkach a zápas vyslovene odflákli. Nebolo vidno na nikom vôľu zmeniť priebeh zápasu, povzbudiť chalanov a byť lídrom. Prestali sme behať, respektíve sme boli všade a nikde. Tým sme strácali fyzické sily. Každým gólom v našej sieti odchádzali i tie psychické. Kvalitný súper nič viac nepotreboval a spravil si z nás trhací kalendár.

Smutní z nášho výkonu sme šli do šatne, kde zavládlo hrobové ticho. Jedine Bruno si vždy našiel maličkosť, ktorá ho dokázala rozosmiať ... Chalani dostali 5 minút pre seba, aby si medzi sebou ujasnili s čím a ako chcú ísť do boja o 3. miesto.

5. LOKY - Bánovce n./Bebravou           1:3

Góly: Kalivoda

Ujali sme sa vedenia gólom Andreja z priameho kopu. Z rovnakej štandardnej situácie súper vyrovnal. Podporovaní domáci hlučným publikom si vytvárali ďaľšie šance. Dve z nich premenili, kedy sme nedôsledne pristúpili k obsadeniu hráčov pred našou bránou. Súper dával do odkrytej bránky neobsadený.

Konečné poradie:

1. 1.FC Slovácko

2. Jupie Banská Bystrica

3. Bánovce n.Bebravou

4. LOKY

5. AS Trenčín

6. ViON Zlaté Moravce

7. Inter BA

8. GKS Tychy

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok