O pohár osvobození mesta Otrokovice

publikované 09.05.2015 (aktualizované 28.06.2015)

8.5.2015, Otrokovice

Zápasy v skupine:

LOKY - Zlín 2:0

Góly: Kobetič, Marko

LOKY - Třinec 1:4

Góly: Kobetič

LOKY - Kroměříž 2:6

Góly: Rácik, Grujbar

LOKY - Brumov 2:1

Góly: Supek 2

V skupine sme sa umiestnili na 3. mieste.

O 5. miesto:

LOKY - Slovácko 3:3

Góly: Grujbar, Supek, Bajza

Na penalty sme zviťazili 2:1 a umiestnili sme sa na konečnom 5. mieste. Naše pokusy premenili Marko a Supek.

Hodnotenie trénera:

Turnaj ako taký hodnotím pozitívne. Odohral sa v krásnom prostredí, organizácia bola super a všetci hráči si zahrali v každom zápase. Užili sme si kopec srandy a smiechu počas hracieho dňa a na ceste domov. Naše brušká sme potešili všakovakými  dobrotami slováckej kuchyne. ;-)

Po športovej stránke vyslovujem čiastočnú spokonosť. Zahrali sme asi na 80% maxima mužstva. Tímový výkon by som ohodnotil známkou 2- . Chalani "zostali v zelenej" počas zápasov (až na 2 výnimky, ale aj tí pokročili v porovnaní s minulými zápasmi). Okrem zápasu s Kroměřížom, celkovým víťazom turnaja sme odohrali vyrovnané zápasy so všetkými. S Třincom, i keď výsledok tak nevyzerá, sme sa pasovali do konca zápasu. Po polčase 0:3 (2 góly z rohového kopu - nakopnuté pred bránu. Pre mňa náhodné góly) sme sa nevzdali, znížili sme gólom Dávida. Nanešťastie pre nás, prišla penalta v náš neprospech a my sme sa už gólovo nepresadili. Tentokrát si dal aj tréner vlastný gól v zápase s Brumovom. Ešteže to Adam nakoniec pre mužstvo zachránil. O tom je tímová spolupráca.

S výkonom každého jedného som spokojný a ďakujem zaň. Všetci mali viac dobrých vecí v zápasoch ako chybičiek a ak by som mal detailne písať hodnotenie každého jedného, tak dnes nepozerám hokej, xixi.. Nejde mi nezmieniť prístup a výkon Sebastiána, ktorý zažil premiéru na poste brankára. Rozhodne nesklamal, naopak podržal tím zneškodnením viacero šancí súpera. Rubén, ktorý len zbiera zápasovú prax sa 2x gólovo presadil a bojoval ako lev - paráda. Ak by častejšie trénoval, iste by sa zaradil medzi ťahúňov napriek tomu, že sa futbalu venuje len niekoľko mesiacov. Timo z mladšieho ročníku tiež pomohol chalanom a som rád, že prijal naše pozvanie.

Ďakujem i rodičom za podporu počas zápasov, za vytvorenie dobrej nálady a atmosféry vo výprave. Takisto by som rád poďakoval šoférovi, ktorý si sám vybavil minibus a aj si ho odšoféroval.

PS: na naftu sa skladáme po 3 EUR na osobu. Poprosím tých, čo nedali Mace peniaze, aby tak učinili čo najskôr.

Ďakujem

Tréner

Osobný profil samko | 11.05.2015 12:13
Tiež by som chcela poďakovať šoférovi za všetkých chlapcov, že nám ich nakŕmil a aj dezert bol .
Osobný profil Markus2103 | 09.05.2015 18:37
A vlastne k turnaju,myslím ze možem za všetkých zúčastnených rodičov chlapcom poďakovať ze zamakali zo všetkých síl a prežili sme s nimi pekný turnaj a pekný deň!!!! Našemu brankárovi to naozaj išlo !!!
Osobný profil Markus2103 | 09.05.2015 18:33
Mam este Adamkov pas. A poprosim Adam,Sebko a Ruben. 3 Eura priniesť na tréning. Dakujem maca .